HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2016 Pazar

SULTANGAZİ KARMASI ADINI FİNALE YAZDIRDI:

SULTANGAZİ KARMASI ADINI FİNALE YAZDIRDI:
İASKF'nun bu sene Turgay Şeren adına düzenlediği U-14 İlçe Karmalar Futbol Turnuvası’nda Sultangazi Karması adını finale yazdırmayı başardı. İstanbul’un 39 ilçesi arasında en iyi iki takım arasına girmeyi başaran Sultangazi Karması Esenler ve Gaziosmanpaşa gibi rakiplerini saf dışı bıraktı.

Çeyrek Final müsabakasında Yunus Aydoğdu’nun hat-rick yapıp muhteşem performans gösterdiği karşılaşmada Esenler Karması’nı 3-0 mağlup eden Sultangazi Karması yarı finalde GOP Karması ile karşılaştı. Bu karşılaşmayı da Bilal ve Enes Malik'in golleri ile 2-0 kazanan Sultangazi adını finale yazdırmayı başardı. 


Takımın Antrenörlüğünü üstlenen Abbas Yaşar, Sinan Ayaz ve Fatih Yıldırım ise elde ettikleri başarının kimsenin farkında olmadığına dikkat çektiler. Sultangazi ilçemizin spor kulüplerinden kurulan Takımımızın değerli oyuncuları bu takımı finale kadar sürükleyen Sultangazi ilçesinin evlatları saygıların en büyüğünü hak ediyor.

Amacımız bu ilçede güzel şeylerin de yapıldığını herkese kanıtlamak ve kupayı ilçemize getirmekti.Bugüne kadar mücadelemizde yalnız kaldık. Ve tüm Sultangazi ilçesinin desteğini arkamızda hissetmek istiyoruz

Sultangazi karması Pazartesi Bakırköy belediye sahasında 19.30 da Güngören karmasıyla final maçına çıkacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.