HAZIRLIK MAÇLARI

3 Haziran 2016 Cuma

Spor camiasının yeni buluşma adresi


Spor camiasının yeni buluşma adresi
Spor camiasının yeni buluşma adresi belli oldu.Aktif futbolculuk yaşantısına 2004 yılında son veren Kürşat Karakaş ve hali hazır sporcularımızdan Fırat Totik Emirşeyh Et Köfte Baklava Salonunu hizmete açtılar.
Özellikle spor camiasının tanınmış simalarının iştirak ettiği bu güzide salon açıldığı andan itibaren İstanbul halkının büyük beğenisini kazandı.


Çalışan personelin canayakın ve sempatik yaklaşımları,Müşteriye verilen önem ve gösterilen hizmet kalitesi ilk planda göze çarpan detaylar.


Et ürünleri ve baklavanın tadına doyamayacağınızı garanti ediyoruz.Lezzet tutkunu İstanbul'lular ve özellikle spor camiasını salonlarına davet eden ikili memnuniyet garantisi veriyor.


Bu harika lezzetlerin tadına bakmak isteyenlere hemen bu güzide salonun adresini verelim.


Cevizli mahallesi Tugay yolu caddesi. Ofisim İstanbul B  Blok.Maltepe Park AVM karşısı MALTEPE/ İSTANBUL 4448264.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak İstabul'luları ve özellikle spor camiasını bu lezzet diyarına davet ediyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.