HAZIRLIK MAÇLARI

28 Haziran 2016 Salı

Soner Yavuz Yuvaya Döndü.

Soner Yavuz Yuvaya Döndü.
Bu sezon Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Edirne temsilcisi Uzunköprü Spor, alt yapısında yetiştirip Galatasaray'a transfer ettiği Soner Yavuz'u tekrar renklerine bağladı.

Bu sezon BAL için iddialı bir takım oluşturan Edirne temsilcisi, stoper ve ön libero mevkilerinde görev yapan Soner Yavuz'u transfer ederek büyük bir sorunu çözmüş oldu. 
Soner Yavuz Kimdir?
1 Ocak 1996 doğumlu genç oyuncu, önlibero ve stoper mevkilerinde görv yapıyor. Futbola 2009 yılında 13 yaşımda iken Uzunköprü'de başladı. 1 yıl sonra Galatasaray'a transfer oldu. 3 yıl Galatasaray forması giydi. Buradan İstanbul'un bir başka profesyonel takımı olan Eyüp Spor'a geçti. İstikrarlı oyuncu burada da 3 yıl forma giydi. Geçen sezon Babaeski Spor'a transfer olan genç oyuncu, yeni sezonda yuvaya dönerek Uzunköprü forması giyecek.
Kulübü ve sporcusu için başarılı bir sezon geçmesini diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.