HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2016 Pazar

Şirintepe Spor İftarında, Spor Camiası Bir Araya Geldi.

Şirintepe Spor İftarında, Spor Camiası Bir Araya Geldi.
Kağıthane ilçesinin köklü takımlarından Şirintepe Spor Kulübü dün akşam verdiği iftar yemeğinde bölgenin spor adamlarını ve spor yöneticilerini bir araya getirdi.

Şirintepe Mahallesinde bulunan kulüp binası önünde açılan iftar sofrasına yaklaşık 200 kişi katıldı. Yemekte Şirintepe Spor Kulübü yöneticilerinin yanı sıra, Kağıthane ilçesi Spor Kulüpleri Başkanları, Sporcular ve mahalle sakinleri katıldı. Yeni sezonun başlamasına az süre kalması sebebi ile tabii genel olarak konu transfer çalışmalarına çevrildi.


İftar yemeği sonrasında kulüp binasına geçen yöneticiler dhbete orada devam ettiler.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.