HAZIRLIK MAÇLARI

28 Haziran 2016 Salı

Seyrantepe Yeşilce Spor'lu Futbolcular İftarda Buluştu.

Seyrantepe Yeşilce Spor'lu Futbolcular İftarda Buluştu.
Kağıthane 1. Amatör lig takımlarında Seyrantepe Yeşilce Spor'lu futbolcular geçtiğimiz günlerde kulüp yöneticileri ve teknik ekiple birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi.
Seyrantepe Kebapzade'de bir araya gelen futbolcuların gündeminde yeni sezon ve transfer görüşmeleri yer aldı.
Kağıthane Amatör Sporlar Birliği Başkanı ve aynı zamanda Seyrantepe Yeşilce Spor Kulübü başkanı Ömer Tüfekçi "Yeni sezon için çalışmalarımıza başladık. Ancak bilindiği gibi Ramazan ayı münasebeti ile çalışmalarımız yavaş ilerliyor. Bayram sonrasında takımımız şekillenecek. Çok fazla bir değişiklik olmayacak. Ara transfer döneminde bizden ayrılan birkaç futbolcumuz var. Onların kararına göre transferimiz şekillenecek. Bu arada bir kaç futbolcuyu da kadromuza kattık. Onuda yakın zamanda spor kamuoyu ile paylaşacağız." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.