HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2016 Salı

Şampiyon Sefaköy Kartalspor Kupasını aldı.

Şampiyon Sefaköy Kartalspor Kupasını aldı.
İstanbul U19/2 Gençler ligi 7.Grupta namaglûp şampiyon olan Sefaköy Kartalspor takımı hafta sonu ligin son haftasında deplasmanda oynadığı Mecidiyeköyspor karşılaşması öncesi şampiyonluk kupasını federasyon yetkilisi tarafından verildi.


Ligin 14.Haftasında deplasmanda Ayazağa Yusuf Tunaoğlu sahasında yakın takipçisi Mecidyeköyspor ile ligin son haftasında karşı karşıya geldiler. Her iki takımda yoğun sıcağa rağmen ortaya güzel futbol koyarak karşılıklı atıkları gollerle sahadan 2-2 sonuçla ayrıdırlar.

Küçükçekmece temsilcisi Sefaköy Kartalspor oynadığı 14 maçın 12 galibiyet 2 beraberlik 38 puan topladı ve namaglûp olarak grup şampiyonu oldu.


Siyah beyazlı takım ayriyeten 14 maçta rakip ağlara 52 gol atarken kendi kalesinde 15 gol gördü ve yakın takipçisi Mecidyeköyspor takımına 7 puan fark atarak 7.Grupta namaglûp şampiyon olan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.