HAZIRLIK MAÇLARI

6 Haziran 2016 Pazartesi

Şampiyon PINARSPOR

Şampiyon PINARSPOR
İstanbul 2. Amatör lig 11. grupta ligin başında hedefi 1. amatör lig olarak belirleyen Pınar Spor'da ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluğu garantilemenin mutluluğu yaşanıyor.

Ligin bitimine 2 hafta kala Beyoğlu Stadı'nda Beyoğlu Spor ile karşılaşan Sarıyer temsilcisi, sahadan 9-1 lik galibiyetle ayrılırken şampiyonluğunu da garantilemiş oldu. Pınar Spor'un Beyoğlu Spor karşısındaki goller Emre Benli (3), Engin (3), Uğur (2) ve Bayram'dan geldi.
Pınar Spor tarihinde ilk kez 1. Amatör lige yükselme başarısını gösterdi. Önümüzdeki hafta Güngören Doğuş Spor ile karşılaşacak olan Sarıyer temslcisi rakibi ligden çekildiği için haftayı boş geçecek ve son hafta ligin güçlü ekiplerinden Bahçelievler İdman Yurdu ile karşılaşacak.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.