HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2016 Salı

ŞAMPİYON PINAR SPOR

ŞAMPİYON PINAR SPOR
İstanbul 2. Amatör lig 11. grupta zorlu geçen şampiyonluk mücadelesi sonunda Pınar Spor yenilgisiz olarak Şampiyonluk ipini göğüslemeyi başardı. 
Ferahevler, Cevat Köprübaşı ve Bahçelievler İdman Yurdu ile  uzun soluklu bir şampiyonluk yarışı içinde olan Pınar Spor ligin bitimine 2 hafta kala grubu şampiyon olarak tamamlayarak önümüzdeki sezon 1. Amatör ligde oynamaya hak kazandı.


Pınar Spor Kulübü Başkanı Akın Soyak Şampiyonluk kupasını TMVFL Başkanı Sayın Kenan Gürsu'dan aldı.Son hafta pynayacağı rakibi Bahçelievler İdman Yurdu takımının müsabakaya çıkmama durumu olması sebebi ile TFF İl temsilciliğinde gerçekleşen kupa töreninde Başkan Akın Soyak , 2. amatör liginin ek transfer döneminin açılması ile çok kaliteli bir lig haline geldiğini, ancak burada sorunun iddiası kalmayan takımların ligden çekilmesi ile oluştuğunu vurgulayarak. Son haftaları neredeyse maç yapmadan geçtik. Bir hafta oynuyoruz, bir hafta oynamıyoruz. Bu takım içinde de sorunlar yaratıyor. Buna federasyonun acilen çözüm üretmesi gerektiğini vurguladı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.