HAZIRLIK MAÇLARI

13 Haziran 2016 Pazartesi

Şampiyon Gültepe Özgençlikspor 1.Amatör Ligde

Şampiyon Gültepe Özgençlikspor 1.Amatör Ligde
İstanbul 2.Amatör lig 6.Grupta lider Gültepe Özgençlikspor kendi sahasında ağırladığı Emniyettepespor takımını 2-1 mağlup ederek ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti ve 1.Amatör lige çıktı.


Yeşilova Kemal Aktaş sahasında oynan karşılaşmayı Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, Küçükçekmece Belediye meclis üyesi Barış Sert, Nejat Öztürk,Gültepe muhtarı Ümügül Aliş,Yeşilova mahalle muhtarı Erdoğan Önder Kulüp Başkanı Kemal Aliş yöneticiler ve kalabalık taraftar izledi.Müsabakaya çok iyi ve hızlı başlayan taraf misafir takım Emniyettepe spor takımı 15. Dakikasında golü bularak lider takım karşında 1-0 öne geçti Milli maçın bitimi ile birlikte Gültepe Özgençlikspor taraftarları maçın oynandığı sahaya gelerek takımlarını desteklemeye başladı. Taraftara desteğini arkasına alan ev sahibi Gültepe Özgençliksporlu oyuncular rakip kalede etkili olmaya başladı.30.Dakikada ev sahibi takım Gültepe Özgençlikspor Serkan’ın attığı golle skora eşitlik geldi ve ilk yar 1-1 sona erdi.
İkinci yarı daha derli futbol sergileyen ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımı gol ve goller için tüm hatları ile rakip kaleye yüklendi bu baskı ve yükleme sonucu kırmızı beyazlılar 52.Dakikada Sercan’ın attığı golle 2-1 öne geçti.Havanın aşırcı sıcak olması nedeni ile iki takım oyuncuları ikinci yarı oyuncun temposunu düşürdü ve karşılaşama başa gol olmayınca ev sahibi ve lider Gültepe Özgençlikspor maçın başında mağlup durma düşmesine rağmen mücadelesini bırakmayarak sahadan 2-1 galibiyetle ayrılarak ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti ve 1.Amatör lige çıkmış oldu. Karşılamanın
bitiş düdüğü ile birlikte şampiyon Gültepe Özgençlikspor futbolcuları taraftarları büyük sevinç yaşadı.Maçın ardından Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, Küçükçekmece Belediye meclis üyesi Barış Sert, Nejat Öztürk,Gültepe muhtarı Ümmügül Aliş,Yeşilova mahalle muhtarı Erdoğan Önder kulüp Başkanı Kemal Aliş yöneticiler futbolcu ve teknik heyete günün anısına madalya vererek tebrik ettiler.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.