HAZIRLIK MAÇLARI

16 Haziran 2016 Perşembe

Şampiyon Gülensu Spor.

Şampiyon Gülensu Spor.
Gülensu Spor 1. Amatör Ligde
İstanbul 2.Amatör lig 17.grupta ligin son maçında Haydarpaşa Demirspor takımını 2-0 yenen Gülensuspor şampiyon olarak 1.Amatör lige yükselme başarısını gösterdi.


2. Amatör lig 17. grupta Gülensu Spor ile Cevizli Anadolu arasında son haftaya kadar devam eden şampiyonluk yarışında avantajlı durumda bulunan Gülensu Spor ligin son karşılaşmasında Selimiye Stadı'nda Haydarpaşa Demir Spor'u 2-0'lık skorla geçerek grubun şampiyonu olarak 1. Amatör Lige yükselmeyi başardı.

İlk yarısı golsüz geçen karşılaşmanın ikinci yarısının hemen başında Mustafa Yasin Esin'in golü ile öne geçen Gülensu Spor, Mustafa Paydaş'ın golü ile şampiyonluğa uzanmayı bildi. 2-0

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.