HAZIRLIK MAÇLARI

15 Haziran 2016 Çarşamba

ROMANSPOR ŞAMPİYON.

ROMANSPOR ŞAMPİYON.
Karadeniz Ereğli 2.Amatör Küme play-off final maçında Batı Karadeniz Romanspor- Kandilli Belediyespor karşı karşıya geldi.

Maçın ilk yarısı golsüz eşitlikle sonuçlandı. İkinci yarıda Romanspor etkili oyununu skora yansıtamayınca maç uzatmalara gitti. Uzatmalarda da gol sesi çıkmayınca maç penaltılara gitti.
Penaltılarda 9.penaltı sonra Romanspor rakibini 6-5 yenince 2.Amatör Küme şampiyonu oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.