HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2016 Salı

RAMİSPOR’UN YENİ BAŞKANI TAYFUN AKTAN OLDURAMİSPOR’UN YENİ BAŞKANI TAYFUN AKTAN OLDU
İSTANBUL SÜPER AMATÖR LİG EKİPLERİNDEN RAMİ SPOR KULÜBÜNÜN OLAĞAN GENEL KURULUNDA BAŞKANLIĞA TAYFUN AKTAN SEÇİLDİ.
Geçtiğimiz günler Tayfun Aktan başkanlığında 11 kişilik güçlü bir yönetim oluşturun Ramispor yeni sezona iddialı giriyor.

Ramispor'da yapılan olağanüstü kongrede Tayfun Aktan başkanlığa seçilirken yeni yönetim şu isimlerden oluştu.
Tufan Doğan, Erol Kutval,Faruk Şar,Ahmet Yavuz Arat ,Bilgin Ertuğrul,Nazmi Baydar,Tarık Cansız,Behçet başaran,Şenol Köksal,ve Mahmut Yılmaz.
1924 yılında kurulan ve 92 yıllık tarihinde Türk sporuna bir çok genci kazandıran Kırmızı beyazlı ekibin yeni yönetimi açıkladığı plan ve projeler ile göz doldurdu.
Ramispor’un çiçeği burnunda başkanı Tayfun Aktan amaçlarının kulübe tesis ve maddi yönden gelir getirici imkanlar sağlamak olduğunu belirterek.
“Bizler Ramispor kulübü yeni yönetimi olarak birlik, beraberlik ve uyum içersinde tamamen şeffaf bir yönetim anlayışı ile hedefleri dahilinde Türkiye gündemine oturmanın planlarını yapıyoruz.
92 yıllık tarihinde bir çok başarıya imza atan kulübümüz yeni sezonda Süper amatör kümede yer alacaktır.
Yeni seçilen yönetim kurulu arkadaşlarımız ile Ramispor’u daha iyi yerlere getirebilmek için tek vücut var gücümüz ile çalışacağız” dedi.
Kırmızı Beyazlı ekibi yeni sezonda Gaziosmanpaşaspor ‘un eski futbolcularından Ümit Erdem çalıştıracak . Yardımcılığını ise Küçükköysporun eski futbolcularından Engin Aygün yapacak . Bu arada Kırmızı beyazlı ekibin yeni yönetimi iftarda bir araya geldi.

HABER–FOTOĞRAF EROL EFTEKİN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.