HAZIRLIK MAÇLARI

28 Haziran 2016 Salı

Özdek, Güven Tazeledi.

Özdek, Güven Tazeledi.
Küçükçekmece İlçesinin güzide kulüplerinden olan Söğütlüçeşmespor hafta sonu
gerçekleştirilen kongrede mevcut Başkan Mevlüt Özdek, yeniden seçildi.

1966’dan bu yana Türk sporuna hizmet eden sayısızı başarılara imza atan Söğütlüçeşmespor Kulübü’nde hafta sonu kendi kulüp tesislerinde gerçekleşirmiş
olduğu kongrede yeniden aday olarak kongre üyelerin güvenoyunu alan mevcut Başkan Mevlüt Özdek, yeniden seçildi.

Söğütlüçeşmespor Kulübü’nde başkanlığa yeniden seçilmekten dolayı son derece mutlu ve gururlu olduğunu belirten Mevlüt Özdek, Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımız çıtayı daha yukarılara çıkarmak için çaba göstereceğiz. Lobi ve atılım konularında Söğütlüçeşmespor’a katkı sağlamak amacındayız. Bir kez daha bizlere güvenerek destek verenlere layık olmaya çalışacağız” diye konuştu.
HABER:Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.