HAZIRLIK MAÇLARI

10 Haziran 2016 Cuma

Özçınar Terapi Merkezi Sporcuların hizmetinde

Tekirdağ'ın Futbol İlçesi Çorlu,sporcu sakatlıkları konusunda çok önemli bir masaj ve terapi merkezine kavuştu.
ÖzÇınar Terapive Masaj Merkezi bundan böyle Çorlu halkının hizmetinde olacak.Profesyonel tüm masaj tekniklerini rahatlıkla bulabileceğiniz terapi merkezinde hedef sporcu sakatlıklarında aranan marka olmak.

ÖzÇınar terapi merkezi işletmecisi Özlem Çukadar Terapi merkezi hakkında Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu.Merkezimizde günün yorgunluğunu atmak isteyenlere hizmetimiz olmakla beraber,hedef kitlemizi spor camiası olarak belirledik.


Trakya Bölgesinde eksikliğini hissettiğimiz Sporcu sakatlıkları konusunda çok özel çalışmalar içerisinde olacağız.Sporcu sakatlıklarında çok önemli bir ihtiyaç olan mr çektirme,adele yırtıkları,özellikle menisküsler ve çaprazbağ sakatlıklarında uzman doktorlarla işbirliği içerisindeyiz.


Bundan sonra Trakya Bölgesinde sakatlanan sporcularımız tedavi için çareyi çok uzaklarda aramayacaklar.Mr fiatları,tedavi masrafları,sporcu sakatlıklarından dolayı oluşabilecek ameliyatlar için ünlü spor hekimlerinden ve hastanelerden çok uygun fiat garantisi aldık.


Trakyada bulunan kulüplerimiz isterlerse sporcularının tedavilerini merkezimiz kontrolünde yaptırabilirler.Uzman Masör kadromuz bu çalışma için yeterli konumdadır.İsteyen Kulüplerle tedavi süresi,isteyen kulüplerle de yıllık anlaşmalar yapabiliriz.Yapılması gereken son derece nezih ve kaliteli bir ortamda sunduğumuz hizmetleri yakından görmeniz.ÖzÇınar terapi ve Masaj merkezininin linki ve adresi:http://www.ozcinarterapimasajmerkezi.com.tr/

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.