HAZIRLIK MAÇLARI

1 Haziran 2016 Çarşamba

Örnek bir saha komiseri

Örnek bir saha komiseri
Futbol Sahalar’ın rol model alınabilecek örnek bir İnsandır.
30 Yılını Futbol sahalarına vermiş bir futbol sevdalısı onu tanıyanlar bilir bazen arkadaş bazen çocuk ruhlu hali ile çocuklarla çocuk olan yılların eskitemediği örnek bir beyefendi Üzeyir Yazıcıoğlu bu güzel insan.

Bakırköy Belediye sahasın gittiğinizde güler yüzlü sevecen haliyle Üzeyir Yazıcıoğlu için söylenecek o kadar şey vardır ki, şahsiyetini oluşturan güzelliklerin ve özelliklerin, hem insan olarak, hem spor adamı olarak, hem de kamu görevlisi olarak rol model alınabilecek örnek bir İnsandır.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

Bu adamı dun Emlak bank - Harmantepe macı sırasında harmantepe soyunma odasını soyarken yakaladılar güzelce dövüp polise teslim ettiler hemde suç ustu elınde cuzdan karıstırırken yakalandı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.