HAZIRLIK MAÇLARI

1 Haziran 2016 Çarşamba

Nijeryalı Musa İFAspor’da

Nijeryalı Musa İFAspor’da
Süper Amatör Lig ekiplerinden İFAspor, Nijeryalı Musa Tijjani öznümzdek futbol sezonu için her konuda anlaşmaya vardı.

1994 Nijerya doğumlu olan Musa Tijjani kendi ülkesinde birçok takımda forma giydi. Genç oyuncu sonrasında eğitim hayatını devam ettirmek için İstanbul'un yolunu tuttu ve İstanbul Kültür Üniversitesi'nde öğrencilik hayatına adım attı. Musa Tijjani hem futbol hem de plaj futbolunda okul takımı formasını giyen başarılı hücum oyuncusu hafta içi İFAspor yönetimi ile bir araya gelerek 2016­2017 Futbol sezonu için anlaşmaya vardılar.

İFAspor Kulüp Başkanı Aydın Aydeniz, Musa kardeşimizi geçtiğimiz futbol sezonu takip ediyorduk yetenekli bir oyuncu takımıza katkı sağlayacağına inandığımız için kendisi ile görüşme yaparak her konuda anlaşmaya varmış bulunmaktayız dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.