HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2016 Perşembe

MuratlıBelediyespor EYÜP KAHRAMAN ile devam kararı aldı


TekirdağSüper Amatör Lig ekiplerinden MuratlıBelediyespor takımı tecrübeli futbolcusu stoper Eyüp Kahraman
ile bir yıl daha devam kararı aldı.Bu sezon iddaalı bir takım oluşturmak için düğmeye basan MuratlıBelediyespor taımının önce iç transfer,daha sonra da dış transferde önemli isimleri tek tek kadroya katmak istediği belirtildi.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu önemli transferin başarılı futbolcu ve MuratlıBelediyespor için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.