HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2016 Cumartesi

Küçükçekmeceli spor elçileri Bakan Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Küçükçekmeceli spor elçileri Bakan Kılıç’ı makamında ziyaret etti.
Küçükçekmece Belediyesi spor Şefi Halil İbrahim Sarp, Dünyanın ilk Profesyonel başörtülü Basketbolcusu Indira Kaljo, Küçükçekmece Gençlik Basketbol spor kulübü Başkanı Hüseyin Okur ve Küçükçekmece Belediyesi Spor Okulları Koordinatör Arif Afkan’ dan oluşan heyet Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı makamında ziyaret etti.


Ziyarette Küçükçekmece Belediye spor Şefi Halil İbrahim Sarp İstanbul’un en büyük ilçesi olan Küçükçekmece ilçemizi Belediye Başkanımız Temel Karadeniz öncülüğünde tesisleşme konusunda büyük yatırımlar yapmaktayız bu çalışmaların yansıra ilçemizde spor adına son yıllarda büyük organizasyonlar yaparak Ülkemizin ve ilçe sporunun sesini duyurmaya çalışmaktayız. Gençliğimizin eğitimi ve onların daha sağlıklı yaşayabilmesi, zararlı alışkanlıklardan korunması ile alakalı projemizi hayata geçirerek spora teşvik etmekteyiz dedi.


Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ta Ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduğunu Türk sporu adına yapılması ne gerekse her zaman destek olacaklarını el ele vererek ülke sporunu çok iyi yerlere getirmek olduğunu söyledi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.