HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2016 Salı

Küçükçekmece'de yaz spor okulları kayıtları başladı.

Küçükçekmece'de yaz spor okulları kayıtları başladı.
Küçükçekmece Belediyesi tarafından çocukların yaz tatillerini en verimli şekilde değerlendirmeleri ve Spor Kulübü bünyesindeki takımlara alt yapı oluşturulması amacı ile düzenlenen yaz spor okulları kayıtları başladı.
Küçükçekmece Belediyesi bünyesinde açılacak olan Ücretsiz Yaz Okulları'na kayıtlar 620 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. 614 yaş grubunda 22 farklı Bıraşta ücretsiz uzman Eğitmenler eşliğinde Futbol, Yüzme, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Masa Tenisi, Badminton, Kort Tenis, Karate, Taekwondo,
Cimnastik, Binicilik, Kürek, Aikido, Oryantirig, Atletizim, Futsal, Bisiklet, Hemsball, Güreş, Geleneksel Okçuluk ve Satranç olarak 22 farklı branşta ücretsiz yaz spor okulları, profesyonel ve milli antrenörler, Uzman eğitmenler eşliğinde eğitim verilecektir.

Başvuru için Gerekli Evraklar 1 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve veli

Muvakatnamesi.

Kayıtlar:6 Haziran Pazartesi Başlıyor

Kayıt Yeri: Küçükçekmece Belediyesi: Küçükçekmece Belediyese Başkanlığı A Kapısı

İrtibat:4444 360(Dahili 8018)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.