HAZIRLIK MAÇLARI

11 Haziran 2016 Cumartesi

Küçükçekmece, BESYO öğrencileri, üniversite sınavlarına hazır.

Küçükçekmece, BESYO öğrencileri, üniversite sınavlarına hazır.
Küçükçekmece Belediyesi bünyesinde açılan BESYO hazırlık kursları, öğrencilere üniversitelerin kapılarını açıyor. Haftanın 5 günü 1 koordinatör ve 4 antrenörden oluşan ekip eşliğinde verilen kurslara katılan öğrenciler, donanımlı bir şekilde beden eğitimi ve spor yüksekokulları giriş sınavlarına hazırlanıyor.Küçükçekmece Belediyesi, beden eğitimi ve spor yüksekokuluna girmek isteyen öğrenciler için çalışmalarına devam ediyor. Hayallerinde BESYO’da okumak olan öğrenciler Küçükçekmece Belediyesi tarafından açılan kurslarda 5560 kişilik bir grup eşliğinde haftanın 3 günü salon, 2 günü de açık hava da olmak üzere toplam 5 gün boyunca aralıksız eğitim görüyor.


Mart ayında başlayan kurs çalışmaları, üniversiteler son sınav tarihine kadar devam ediyor. Küçükçekmece BESYO hazırlık kurslarında her üniversitenin farklı kriterlere göre yaptığı sınavlara yönelik eğitimler veriliyor.

Küçükçekmece Belediyesi, BESYO kurslarında sosyal belediyecilik ilkeleri doğrultusunda hareket ederek, herhangi bir ekonomik kazanç elde etmeyi düşünmeden, başarılı öğrencilerin iyi bir kariyer elde etmelerine yardımcı oluyor. Aynı zamanda bu kurstan eğitim alarak üniversitelerin spor bilimleri fakültelerine yerleşen öğrenciler ilerleyen dönemlerde Küçükçekmece Belediyesi spor okullarında eğitmen olarakta görev alabilecekler.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.