HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2016 Salı

Küçükçekmece Beşiktaş Altyapı seçmeleri yapıldı.

Küçükçekmece Beşiktaş Altyapı seçmeleri yapıldı.
Küçükçekmece Beşiktaş Futbol Okulları ve Küçükçekmece Beşiktaş Taraftarları Derneği ile birlikte 12 Haziran tarihinde altyapı seçmeleri yapıldı.


Küçükçekmece Beşiktaş Futbol Okulları Koordinatörü Tekinin Öcal ve Küçükçekmece Beşiktaş Taraftarları Derneği işbirliği ile Altyapı seçmeleri yapıldı.
2003-2009 arası doğumlu sporcu adaylarını kapsayan seçmeler Yeşilova kemal Aktaş sahasında Sami Şenol, Haydar Etik, Ayhan Tuna, Cengiz Sirkan hocaların gözetimi ve izlenimi ile altyapı seçmeleri gerçekleştirdi.


Küçükçekmece Yeşilova kemal Aktaş sahasında Beşiktaş altyapı seçmeleri her sene yaz döneminin başında gerçekleşen altyapı oyuncu seçmelerine bu sene de genç sporcular yoğun ilgi gösterdi. 
Seçmelere değişik yaş kategorilerden ve farklı şehirlerden toplam 280 sporcu katıldı. Kısa bir ısınmamın ardından çift kale maça geçildi. Gerçekleşen çift kale maçında seçmelere katılan oyuncular kendilerini beğendirmek için tüm yeteneklerini sergilediler.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.