HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2016 Cumartesi

KONYA TOHM’DA JUDO TAKIMI ÇALIŞMALARA BAŞLADI

KONYA TOHM’DA JUDO TAKIMI ÇALIŞMALARA BAŞLADI
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğümüz tarafından 2016 ve 2020 Olimpiyat Oyunları’na sporcu yetiştirmek amacıyla hayata geçirilen TOHM projesi kapsamında Konya'da faaliyet gösteren branşlara Judo da eklendi.

Ulusal ve Uluslararası arenada birçok başarılara imza atan 13 sporcu ile çalışmalara başlayan Konya TOHM Judo takımının antrenörlüğünü İlimiz ve Milli Takım Antrenörümüz Hakan Aydoğan yapıyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.