HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2016 Salı

KIŞ SPOR OKULLARI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

KIŞ SPOR OKULLARI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI
Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği “2016 Yılı Kış Spor Okulları Ödül Töreni’’ Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Ödül törenine; Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Besim Müftüoğlu, Küçükçekmece İlçe Spor Müdürü Koray Emre Kara çok sayıda sporcu ile velileri katıldı.“GELECEĞİN ŞAMPİYONLARINI YETİŞTİRİYORUZ”
Küçükçekmece Belediyesi olarak spora ve sporculara verdikleri önemden bahseden Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Besim Müftüoğlu; “Öğrencilerimizin sportif müsabakalar aracılığıyla takım ve yardımlaşma ruhunu güçlendirmek, amatör olarak spor yapma alışkanlığı kazandırmak ve profesyonelliğe bir adım daha yaklaştırarak geleceğin şampiyon sporcularını yetiştirmek amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir. Tüm sporculara hayatları boyunca başarılar dilerim ’’dedi.
Ödül töreninde, geleneksel okçuluk ve jimnastik gösterileri ilgiyle izlendi.


4.975 ÖĞRENCİYE EĞİTİM VERİLDİ
2016 yılında Kış Spor Okulları’nda 18 tesiste 54 eğitmen eşliğinde 4.975 öğrenciye yüzme, karate, taekwondo, basketbol, voleybol, futbol, futsal, atletizm, masa tenisi, badminton, geleneksel okçuluk branşlarında ödüller verildi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.