HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2016 Pazar

Kestel Selteks Armül Dünyası Yine Şampiyon

Kestel Selteks Armül Dünyası Yine Şampiyon
TÜFAD Bursa Şubesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Olgunlar Turnuvasının bu yıl 30. su düzenlendi. Final maçında 0-0 biten maçın sonucunda Penaltı atışları ile rakibi Busan AŞ'yi yenen Kestel Selteks Armül Dünyası üst üste ikinci kez Şampiyonluğa ulaştı.

Bu yıl Muhtar TUCALTAN adına düzenlenen 30. OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI 03.06.2016 günü oynanan final müsabakaları ile sona erdi. Turnuva sonucu; 
1. KESTEL SELTEKS ARMÜL DÜNYASI, 
2.BUSAN A.Ş., 
3.AKDENİZ YAY, 
4.AKMAT A.Ş., 
EN CENTİLEM TAKIM: YILDIRIM BELEDİYESİ VE GECİT CEYLAN, 
EN İYİ KALECİ: METİN KURT (KESTEL SELTEKS ARMÜL DÜNYASI olarak sonuçlandı.
Turnuvada, aktif hakemlik yaşantısını sona erdiren Osman EREZKARA, Oğuz AKAR ve Samet NOYAN hocalarımızın veda töreni de gerçekleştirildi. 
Turnuvaya, Resmi kurumlarımızın ve Taban birliklerinin başkan ve yöneticileri, Antrenörlerimiz, Sporcular, Basın ve sporseverler katıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.