HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2016 Pazar

Kağıthane Spor'da Hedef Profesyonel Lig

Kağıthane Spor'da Hedef Profesyonel Lig
Geçen sezon mücadele ettiği Süper Amatör Ligde başarısız sonuçlar alarak bir alt lig olan 1. Amatör lige düşen Kağıthane Spor, yeni yönetimi ile yeni sezonda transfer dönemini başlatarak önüne büyük hedefler koydu.

Kağıthane spor yönetim Kurulu üyesi ve basın sözcüsü Sıtkı Torlak "Kağıthane Spor Kulübü yönetimi olarak tek hedefimiz Kağıthane Spor'u profesyonel lige taşımak. İstanbul'da diğer ilçelere baktığınız zaman hemen her ilçenin profesyonel ligde bir takımı var. Kiminin Süper ligde kiminin ise 3. ligde. Ancak Kağıthanenin bugüne kadar profesyonel ligde hiç takımı olmadı. Yeni yönetim olarak önümüze bu hedefi koyduk ve mümkün olabilecek en kısa zaman cilimi içinde KAğıthane Spor'u 1. Amatör ligden alarak ilk önce 3. lige daha sonra diğer üst liglere taşımak istiypruz." dedi.
Transfer komitesinde de görev alan Torlak "Transfer çalışmalarımızı da tamamen önümüzdeki sezonlara yönelik olarak gerçekleştiriyoruz. Kurmaya çalıştığımız takım, bize 3 sene hizmet verebilecek ve bizi her yıl bir üst lige taşıyabilecek oyuncu gruplarından oluşuyor. Bugüne kadar bir çok futbolcu ile görüştük, b,z,m mantelitemize ve hedeflerimize uygun oyuncuları transfer ettik. Hedefimiz mutlaka yukarısı, Başkanımız HAlil İbrahim Kasapoğlu'da bu program doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmemizi istiyor. Bayram sonrası hemen sezonu açacağız. Bir kamp çalışmamız olacak ve hiç bir aksama olmadan programımızın sürdürülmesini amaçlıyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.