HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2016 Pazartesi

Kağıthane Kulüpler Birliği Olağan Genel Kurulu'nu Gerçekleştirdi.

Kağıthane Kulüpler Birliği Olağan Genel Kurulu'nu Gerçekleştirdi.
Kurulduğu günden bu yana 4. kez bir araya gelen Kağıthane Kulüpler Birliği Genel Kurulu, Kağıthane Belediyesi Nurtepe Tesislerinde bulunan kendi yerinde bir araya gelerek Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi. 


Genel Kurul'da söz alan genel kurul üyesi yöneticiler Kağıthane Kulüpler Birliği'nin çalışma programları ile ilgili görüşlerini dile getirirken, yeni önerilerini de sundular.
İlk söz alan Harmantepe Spor Kulübü Başkanı Nihat Yıldız "Kulüpler Birliği bizim sorunlarımızı dile getirmek ve bunlara çözüm üretebilmek için kuruldu. Ancak son dönemde yaşadığımız sorunlar karşısında işlevini yerine getiremiyor. Daha aktif olmasını istiyoruz." dedi.Kağıthane Çağlayan Spor Kulübü Başkanı Recai Kurt kulübü adına bir açıklama yaparak ayrıca 11 maddelik bir öneri dosyası sundu. Dosya da yer alan açıklama ve öneriler " Değerli arkadaşlarım, önce Kulüpler Birliği'mizi bugün yapacağımız kongremize kadar getiren yönetim kurulumuza teşekkür ederek sözlerime başlıyorum. Hepiniz hoş geldiniz. Şimdiye kadar yaptığımız faaliyetlere ve yapamadığımız faaliyetlere değinmek istiyorum. Buraya gelmeden önce bazı şeylerin daha iyi, daha doğru, daha güzel, daha faydalı olacağına inandığım bir takım araştırmalar yaparak aldığım notları sizlere okumak istiyorum. Umarım yaptığım çalışma yeni seçilecek yönetim kuruluna ışık olur. Bundan sonra yapacağınız faaliyetlerimiz bu şekilde gerçekleşir.1- İlçemizde faaliyet gösteren kulüplerimizin kaynak ve güçlerini mümkün olduğunca birleştirmeliyiz.
2- Her konuda istişare ederek yardımlaşmalıyız.
3- Birlikte kullanabileceğimiz araç ve gereçleri temin ederek, gerektiğinde birlikte kullanmalıyız.
4- Saha ve tesisleri etkin kullanmalıyız. Tesislerin uygun yerlerine bizim sporcularımızın veya misafir sporcuların istifade edeceği duyuru, broşür, futgol oyun kuralları, spor sakatlanmaları ve yaralanmalarında yapılması gereken ilk yardım bilgilerinin asılabileceği panoların yapılmasını sağlamalıyız.
5- Birlikte Sportif eğitim olanakları sağlamalı ve öğreticilerin istihdamı için önlemler almalıyız.6- Spor kulüplerimize her alanda destek olmalı ve gerektiğinde yardım etmeliyiz.
7- Kulüplerimizin sorunlarının çözümü için ilgililerle gereken girişimlerde bulunmalıyız.
8- İlçemiz sınırları içerisinde daha çok genç sporcuya futbol oyunun sevdirmek için faaliyetler de bulunmalıyız. 
9- İlçemizde oluşturulacak Amatör karmaların teşkilinde mutlaka kulüoplerin başkanları ve teknik sorumluları ile birlikte toplantı yapmalıyız. Karmadan sorumlu 2 yönetici, karmayı çalıştıracak antrenörler (2 antrenör ve bir kaleci antrenörü) belirlenmeli, çalışacak saha ve teçhizatlar belirlenmeli ve her mevkinin en az iki oyuncusunu belirlemeliyiz. Çalışmaları bu şekilde yapmalıyız.
10- Kulüplerimizin kendi aralarında yaşanan anlaşmazlıklarında ve sorunlarında hızlı etkin ve yapıcı rol oynamalı ve sorunun en kısa sürede çözülmesi için uğraş vermeliyiz. 11- Kulüplerimiz ile diğer kurum ve kuruluşlar arasında oluşanilecek sorunların çözümünde birlik bütünlüğü çerçevesinde adımlar atmalı ve sorunun çömzümü doğrultusunda çalışmalıyız.
12- Yapacağımız tüm bu çalışmalar ile Türk Amatör futbolunun gelişmesine katkıda bulunmalıyız. 
13- İlçemizde Belediyemizde düzenlenecek turnuvalarda mutlaka tertip tertip komitesinde en az 2 yönetici ve en az 2 antrenör bulundurmak şartıyla mutlaka katılmalıyız. 
14- Belediyemiz tarafından yapılacak maddi yardım ve manevi yardım alabilmek için zorunlu kategori sayısını serbest bırakılması ve yardımın katılacak kategori sayısına göre yapılması için çaba göstermeliyiz.Umarım bundan sonraki çalışmalarımız naçizane yukarıda anlattığım gibi bu ve sizlerinde değerli katkıları ile devam eder. Seçilecek yeni yönetim kurulumuzun bundan sonraki çalışmalarında başarılı olması dileklerimle sizleri selamlıyor, hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum.
Hoşçakalın."Oylama tüm katılan delegelerin kabulü ile gerçekleşti.
Yeni yönetim Kurulu ise şöyle oluştu.ASİL ÜYELER
Hasan Cevahir
Hasan Cevahiroğlu
Hayati Battal
Kadir Şendoğan
Yahya Aras
Muharrem Özen
Hasan Karagöz
Şefik Kadıoğlu
Barbarus AkkoyunluYEDEK ÜYELER
Güven Zeybek
Mehmet Ünlü
Faruk Nafiz Uçar
Bekir Tarı
İsa GümüşDENETLEME KURULU
ASİL ÜYELER
Tayyar Eratıl
Nihat Yıldız
Cengiz Öztürk

YEDEK ÜYELER
Ergün Kaynak
Hasan Özbey
Selahattin Ünal
Kongre sonrası görev dağılımı şöyle gerçekleşti.

Hasan CEVAHİR Başkan
Hasan CEVAHİROĞLU Başkan Vekili
Yahya ARAS Başkan Yardımcısı
Hayati BATTAL Başkan Yardımcısı
Hasan KARAGÖZ Genel Sekreter
Barbaros AKKOYUNLU Basın Sorumlusu
Muharrem ÖZEN Yönetim Kurulu Üyesi

Şefik KADIOĞLU Yönetim Kurulu Üyesi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.