HAZIRLIK MAÇLARI

16 Haziran 2016 Perşembe

Kağıthane Gençleri Zoru Başardı.

Kağıthane Gençleri Zoru Başardı.
Bu sezon Kağıthane Spor Kulübü için çok kötü anılara sahne olurken Kağıthane Genç takımı camianın gururu oldu.

A takım olarak Süper Amatör ligden 1. Amatör lige düşen Kağıthane Spor, elinde yeterli kadro olmaması sebebi ile genç takımda lige girmeyi düşünmezken, A takımın başına son haftalarda getirilen Teknik Direktör Orhan Pekkoç'un ısrarları ile genç takımın ligine katıldı.
Eldeki mevcut kadroya takviye yapılarak başlanan genç takım çalışmaları sonunda meyvesini verdi ve geçen sene ligden düşen Kağıthane Spor yeniden U19 1. lige çıkma başarısını gösterdi.
Yeni sezonda 1. Amatör ligede mücadele edecek olan Kağıthane Spor A takımı için de bir alt yapı oluşturacak olan genç oyuncuları kutluyor ve yeni sezonda başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.