HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2016 Pazar

KAĞITHANE 1 yıl aradan sonra 1. lig de

KAĞITHANE 1 yıl aradan sonra 1. lig de
İstanbul U19 2. lig 17. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Kağıthane Spor genç takımı bitime 1 hafta kala Fişek Spor karşısında aldığı galibiyetle U19 1. lige çıkmayı garantiledi.


Yıldız Tabya stadında fişek spor'a konuk olan Kağıthane spor, karşılaşmadan İhsan Kuru'nun golleri ile 2-0 galibiyetle ayrılarak son haftaya rahat girdi. 
Sezona Orhan Pekkoç yönetiminde Şampiyonluk parolası ile başlayan Kağıthane Spor, bu hedefine ulaşmayı başarırken tecrübeli Teknik Direktör Pekkoç "Kağıthane büyük ve köklü bir camia. Bu sezon sonunda A takım ile başladığımız yolculuğumuz, genç takım ile devam etti. Yolun sonunda bu gururu yaşamak çok güzel bir duygu. Bu yolculukta bize destek veren yönetime ve bizi yalnız bırakmayan tribünlere çok teşekkür ediyorum" dedi.

KAĞITHANE : Yasin, Onur, Mustafa, İsmail, Çağatay, Yıldırım, Doğukan, Şhsan, Ercüment, Mücahit, Özkan

FİŞEK SPOR : Yağız, Tahsincan, Hamit, Kubilay, Tolga, Oğuzhan, Ümitcan, Enis, Servet, Ümit, Taha 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.