HAZIRLIK MAÇLARI

15 Haziran 2016 Çarşamba

İzzetpaşaspor centilmence müsabakalarını sonlandırdıŞişli 2.Amatör Lig temsilcilerinden İzzetpaşaspor kulübü bu gün oynadığı HalkalıÇamlıkaltıspor müsabakası ile Ligi centilmence nihayetlendirmenin mutluluğunu yaşıyor.
Bu gün oynanan müsabakadan Halkalı temsilcisi 7-5 galip ayrıldı.Müsabaka son derece sıcak bir havada ve birçok sporcunun oruçlu olmasına rağmen zevkli ve çekişmeli geçti.İki takımında açık bir futbol segrilediği müsabakada pozisyonları daha fazla değerlendiren evsahibi takım müsabakadan 7-5 galip ayrılmasını bildi.


İzzetpaşaspor Kulübü Başkanı Yaşar Ceylan bu akşam İzzetpaşaspor kulübü sporcularına iftar yemeği verecek.Amatorun Dunyasi ekibine açıklamalarda bulunan Yaşar Ceylan düşüncelerini şöyle ifade etti.Lige geniş bir kadro ile başlamamıza rağmen zaman içerisinde istemediğimiz durumlarla söz konusu kaldık ve birçok sporcu ile yollarımız ayrılma durumunda kaldı.Transfer dönemi sona ermesi sebebi ile kısıtlı kadro ile müsabakalara devam ettik.

Bu sıcak havalarda ve zor şartlarda olmamıza rağmen takımını yanlız bırakmayan bu karakterli sporculara sonsuz şükranlarımı sunuyorum.Bu sporcular gerçek İzzetpaşasporlu olduklarını bu zor günlerde bizleri yanlız bırakmayarak gösterdiler.


Kısıtlı kadroya rağmen bu zorlu grupta topladığımız yirmi üç puan yabana atılamaz.Grubumuzdaki başarılı takımları tek tek kutlarken diğer temsilcilere de önümüzdeki sezon için şimdiden başarı dileklerimi iletmek istiyorum.Bu akşam sporcularımıza Kaan Pide salonunda İftar vereceğiz ve kendilerine tek tek teşekkür edeceğiz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.