HAZIRLIK MAÇLARI

9 Haziran 2016 Perşembe

İşte Bomba Transfer, Baba'dan Oğul'a İstanbul Bafra Spor Sevgisi,

İşte Bomba Transfer, 
Baba'dan Oğul'a İstanbul Bafra Spor Sevgisi,
3 yıl önce attığı gollerle İstanbul Bafra Spor'a ŞAmpiyonluk kupası kazandıran Hasan Vezir'in oğlu gol kralı Ergün Vezir, 2016 - 2017  futbol sezonunda Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan İStanbul Bafra Spor'a imza attı.

İmza töreninde konuşma yapan İStanbul Bafra Spor Kulübü Başkanı Sayın Fatih Demir, "5 transfer daha yaparak, transfer sezonunu kapatacağız." dedi.


Haber / Foto : Ahmet Mavi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.