HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2016 Pazartesi

İstanbul Sinospor, İstanbul A.Ş spor Pilot takımı oluyor.

İstanbul Sinospor, İstanbul A.Ş spor Pilot takımı oluyor.
Spor Toto 2.Lig ekiplerinden İstanbul A.Ş spor’un yeni sezonda Süper Amatör Küme ekiplerinden İstanbul Sinop’u pilot takım olarak kullanmak istediği öğrenildi.


Konuyla ilgili protokolün hazırlandığı, önümüzdeki günlerde de iki kulüp tarafından karşılıklı olarak imzalanacağı bildirildi. İki kulüp arasındaki bu anlaşmada İstanbul A.Ş spor 2.Başkan yardımcısı görevini yürüten ve aynı zamanda Küçükçekmece Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı olan Seymen Gençtürk’ün etkili olduğu ifade edildi.


Konuyla ilgili resmi açıklama da yine İstanbul Sinopspor’un sahuruna katılan Gençtürk’ün ağzından geldi. Gençtürk yaptığı açıklamada İstanbul Sinopspor’un, İstanbul A.Ş spor’un pilot takımı olması konusunda görüşmelerin son aşamaya geldiğini, görüşmelerin de önümüzdeki günlerde protokol altına alarak resmiyet kazanacağını söyledi. Gençtürk “Aynı zamanda İstanbul A.Ş spor 2.Başkan görevi yapmaktayım . Bu sene başlangıç olarak İstanbul Sinop’la pilot takım anlaşmasını protokol altına almayı düşünüyoruz. Yarın İstanbul Sinopspor kulübü Bölgesel Amatör Lige çıktığında bu anlaşmanın çerçevesi daha da genişleyecektir. Artık bölgemizde profesyonel bir takım olarak İstanbul A.Ş spor’un olduğunu düşünebilirsiniz. Orası da artık bizim bir kapımız.” diye konuştu. Bu arada yapılacak olan protokolün içeriğiyle ilgili olarak da bilgi verilmedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.