HAZIRLIK MAÇLARI

13 Haziran 2016 Pazartesi

İSTANBUL SAHİLSPOR YEDİ BİTİRDİ.

İSTANBUL SAHİLSPOR YEDİ BİTİRDİ.
İstanbul 2. Amatör Ligde sezonun bitimine iki hafta kala 14. Grupta oynanan mücadelede lider İstanbul Sahilspor ev sahibi KBS Kurtköy’ü 7 golle geçerek Şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı.


Kurtköy Dolayoba Sahasında oynanan mücadeleyi Gökhan Dereli, Habib Aydemir, Jiyat Altan hakem triosu yönetirken maçın saha komiserliğini Sercan Gökcan yaptı. Maç sahaya Osman Savaş’ın kaptanlığında çıkan İstanbul Sahilspor’un bolün aşlama vuruşu ile başladı. Oyun her iki takımın karşılıklı atatkları ile devam ederken 24. dakikada sahneye çıkan İlkan Esen kaptan Osman Savaş’ın ortasında topla buluşarak fileleri havalandırarak takımını öne geçirdi. 1 – 0 


Maçın 29. dakikasında Kıvanç Örsvuran’dan aldığı tola ceza sahasına giren Emre Arslan rakip kaleciyi avlayarak skoru 2 – 0 yaptı. 42. dakikada bu sefer sahada Aram Nesimi Saltık fırtınası esti. Ramazan Kılıç’ın pası ile buluşan Aram Nesimi Saltık topu filelerle buluşturarak ilk yarının skorunu belirledi. 3 – 0


İkinci yarıyada hızlı bir başlangıç yapan İstanbul Sahilspor 53 dakikada Ömer Altıkat’ın uzun topu ile ceza sahasının içine girerek kaleciyi ikinci defa avlayarak takımının 4. golünü filelerle buluşturdu. 56. dakikada 4. golün asistini yapan Ömer Altıkat yerini Kenan Albayrak’a bırakırken, 2. golün asistini yapan Kıvanç Örsvuran ise yerini Rıdvan Asiltürk’e bıraktı.


İstanbul Sahilspor’lu futbolcular gole doymazken 60. dakikada  Emirhan Kaya mükemmel bir pasla topu Aram Nesimi Saltık’a ulaştırırken top ağlarla buluşunca maçta fark 5 oldu. İstanbul Sahilspor kalecisi Abdullah Aydın kalesini gole kapatırken 62. dakikada ise ikinci yarıda oyuna giren Rıdvan Asiltürk orta sahada verkaç yaptığı Doğan Baltacı’dan aldığı topu ceza sahası içine taşıyıp filelerle buluşturunca maçın skoru 6 – 0 oldu.


Maçın 67. dakikasında 3. golün mimarı Ramazan Kılıç yerini Hüseyin Furkan Savaş’a bırakırken 76. dakikada Hüseyin Furkan Savaş’ın kale önüne çıkardığı pası filelere gönderen Kenan Albayrak maçın skorunu belirledi. 7 – 0 
Sezon boyunca başarılı bir oyun ortaya koyan İstanbul Sahilspor sezonun son maçında Maltepe Başıbüyük sahasında ağırlayacağı Erenköy Acarspor ile berabere kalması durumunda bile grubu Şampiyon olarak tamamlayıp kupasına kavuşarak sevincini taraftarı ile paylaşacak.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.