HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2016 Cumartesi

İSTANBUL SAHİLSPOR ŞAMPİYONLUK YOLUNDA EMİN ADIMLARLA YÜRÜYOR.

İSTANBUL SAHİLSPOR ŞAMPİYONLUK YOLUNDA EMİN ADIMLARLA YÜRÜYOR.
İstanbul 2. Amatör Lig 14. Grup mücadelesinde Kirazlıtepe’ye misafir olan İstanbul Sahilspor zorlansa da maçı kazanmayı bildi. 

Ümraniye Çakmak Sahasında oynana mücadelenin hakemliklerini Mehmet Taştekin, Uğur Kan, Caner Şahin triosu üstlendi. Maça Kirazlıtepe takımı başlarken oyuna ağırlığını koyan İstanbul Sahilspor 26. dakikada Aram Nesimi Saltık’ın ayağından kazandığı gol ile maçta öne geçen sayıya ulaştı. Maçın ilk yarısı bu skorla tamamlanırken ikinci yarıda da atak oynayan İstanbul Sahilspor oldu. Maç boyunca başka gol olmayınca İstanbul Sahilspor sahadan galip ayrılarak ligin bitmesine üç hafta kala liderliğini sürdürürken Şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmış oldu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.