HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2016 Pazartesi

İSTANBUL SAHİLSPOR ŞAMPİYON

İSTANBUL SAHİLSPOR ŞAMPİYON
İstanbul 2. Amatör Ligde mücadele eden İstanbul Sahilspor ligin son maçında rakibi Erenköy Acar takımının sahaya çıkmaması sebebi ile hükmen galip gelerek Şampiyonluğunu ilan etti.


Maltepe Başıbüyük Stadında sahaya çıkan hakem triosu Sinan Karakaş, Ömer Kocatepe, Muhammet Çelik İstanbul Sahilspor’un rakibi Erenköy Acar sahaya çıkmadığı için esame yoklamasını gerçekleştirdikten sonra İstanbul Sahilspor’u hükmen galip ilan etti. Sahada yerini alan İstanbul Sahilspor hükmen galibiyet sonrası Şampiyonluk kupasını İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Osman Ünal’ın elinden alırken sevincini doyasıya yaşadı. 


Kaptan Necati Korkmaz liderliğinde Şampiyonluğu sahada kutlayan İstanbul Sahilsporlu futbolcular Kaleci Abdullah Aydın, Doğ, an Baltacı, İlkan Esen, Ömer Altıkat, Emirhan Kaya, Serhat Atasayan, Kıvanç Örsvuran, Emre Arslan, Aram Nesimi Saltık, Ramazan Kılıç mutluluklarını yedek kulübesindeki futbolcular Sercan Çelik, Rıdvan Asiltürk, Mustafa Kubilay, Yuşa Budak, Kenan Albayrak, Onurcan Turun, Furkan Çakır ile teknik direktör Mehmet Akgün, antrenörler Bülent Dinç, Tamer Bal, yöneticiler Ahmet Göktaş, Bünyamin Altaş ve altyapı futbolcularıyla beraber doyasıya yaşadılar.


Gelecek sezon 1. Amatör Ligde mücadele hakkı kazanan İstanbul Sahilspor bu sene 2. Amatör Ligde yer alan takımlar arasında Artukbey İO ile beraber en az gol yiyen takımlar oldular.  
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.