HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2016 Salı

İSTANBUL SAHİL SPOR FARKLI KAZANDI.

İSTANBUL SAHİL SPOR FARKLI KAZANDI.
İstanbul 2. Amatör Lig 14. Grup lideri İstanbul Sahilspor 14. Hafta mücadelesinde karşılaştığı Beykoz Göllüköy’ü farklı yenerek liderliğini sürdürdü. 9 – 1 


Kartal Yunus Sahasında oynanan mücadeleyi Selim Atalay, Muhammet Emin Akkaya, Berkay Yıldırım hakem triosu yönetti. Maç Beykoz Göllüköylü futbolcuların başlama vuruşu ile başlarken gelişen atakta İstanbul Sahilspor ceza sahası içinde oluşan karambolde top ağlarla buluşunca Beykoz Göllüköy öne geçti. 1 – 0Erken gelen golün şokunu çabuk atlatan İstanbul Sahilspor 6. dakikada aram Nesimi Saltık’ın golü ile beraberliği yakaladı. 11. dakikada Aram Nesimi Saltık kendisinin ve takımının ikinci golünü kaydederken 25. dakikada genç yetenek Yuşa Budak İstanbul Sahilspor’un üçüncü golünü ağlarla buluşturdu. 3 -1Günün yıldızı aram Nesimi Saltık 35. dakikada Hat trick yaparak takımının dördüncü golünü attı. 38. dakikada rakip defansı ipe dizerek kaleci ile karşı karşıya kalan kaptan Kıvanç Örsvuran ustaca bir vuruşla topu ağlara göndererek farkı dörde çıkardı. 42. dakikada takımın golcülerinden serhat Atasayan takımı adına altıncı defa fileleri havalandırarak ilkyarının skorunu belirledi. 6 – 1İkinci yarıya Şahin Timur’un yerine Ramazan Kılıç, Onurcan Torun’un yerine Kenan Albayrak değişikliği ile sahaya çıkan İstanbul Sahilspor ilkyarıdaki atak oyununu sürdürdü. 62. dakikada oyuna sonradan dahil olan Ramazan Kılıç’ın golü ile yedinci golüne ulaşan İstanbul Sahilspor’da 64. dakikada Emirhan Kaya’nın yerine oyuna giren Mustafa Kubilay 74. Dakikada ağları havalandırarak takımını sekizinci golünü attı. 78. dakikada kendinin ikinci takımının dokuzuncu golünü ağlarla buluşturan Ramazan Kılıç maçın skorunu belirledi. 9 – 1

Aldığı farklı skor ile grubunda liderliğini sürdüren İstanbul Sahilspor Şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmış oldu.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.