HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2016 Pazar

İstanbul Bayburt Transfer Defterini Kapattı.

İstanbul Bayburt Transfer Defterini Kapattı.
Geçtiğimiz sezon Süper Amatör ligden 1. Amatör lige gerileyen, Kağıthane temsilcisi İstanbul Bayburt teknik direktörü Naci Savsun yeni sezonda transfer yapmayacaklarını ve tamamen kendi öz kaynak futbolcuları ile ligde mücadele edeceklerini söyledi.


2015-2016 futbol sezonunda Süper Amatör ligde istediği sonuçları alamayan ve bu sene 1. Amatör ligde mücadele edecek olan İstanbul Bayburt, yeni sezonda tamamen kendi öz kaynak futbolcuları ile mücadele edecek.
Yeni sezonun planlamasını yaptıklarını ve buna göre yeni sezonda alınan kararlar doğrultusunda tamamen kendi futbolcuları ile mücadele edeceklerini açıklayan Savsun "Çok iyi ir genç takımımız var. Yeni sezonda bu oyuncularımızla mücadele etmeyi düşünüyoruz. Transfer dosyasını açmadan kapattık. Birkaç tane dışarıdan gelecek olan futbolcumuz var. Bunlarda bizim alt yapımızda yetişmiş ve askerlik görevi için futbola ara vermiş futbolcular. Onlarla da görüşmelerimiz tamamlandı. Artık lige hazırlık zamanı için bekliyoruz. Ramazan sonuna doğru da top başı yaparız." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.