HAZIRLIK MAÇLARI

2 Haziran 2016 Perşembe

İstanbul Bafra Spor Süper amatöre, Süper Transferlerle Başladı.

İstanbul Bafra Spor Süper amatöre, Süper Transferlerle Başladı.
Geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör sorunun Bafra'nın öz evladı olan ve yıllarca İstanbul Spor'da top koşturan ve futbol oynamaya veda edip Tekni kdirektör olma kararı alan Gekhan Demir'den sonra İstanbul Spor'dan başarılı orta saha oyuncusu Serkan Yıldız, Stoper Sercan Neng ve Osmaniye İstıklal Spor'danbaşarılı orta saha Abdullah Çevik'i kadrosunda katarak kulüp binasında sözleşme imzaladı.

İmza töreninde bir konuşma yapan İstanbul Bafra Spor kulüp Başkanı Fatih Demir "Göreve geldiğimiz günden itibaren ne sözler verdiysek yönetim kurulumla beraber harfiyen yerine getirdik. İstanbul Bafra Spor Kulübü'nü tarihinde ilk kez 2016-2017 futbol sezonunda Süper amatör Kümede mücadele vermesini sağladık. 12 oyuncu ile görüşmelrimiz devam ediyor. Bu oyuncuların tamamı ile sözleşme yapacağız. Yeni sezonda adımızdan söz ettireceğiz. İstanbul'da Samsun ilinin futbolda gülen yüzü olacağız. Taraftarlarımızın bizi takip etmesini istiyorum." dedi
Haber / Foto : Ahmet Mavi
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.