HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2016 Cuma

İsmailHakkı Öztürk transferin gözde ismi


Sezon başı TrabzonMaçkaGalyanspor,devre arasında da İzzetpaşa formasıyla başarılı müsabakalara imza atan 1988 doğumlu başarılı defans oyuncusu İsmailHakkı Öztürk birçok takımdan transfer teklifi alıyor.
Hedefinin Bal Liginde mücadele etmek olduğunu belirten başarılı futbolcu defansın her bölgesinde oynayabiliyor.Amatorun Dunyasi ekibi olarak başarılı sporcuya verimli bir transfer dönemi diliyoruz.Gelen teklifleri değerlendireceğini belirten İsmailHakkıÖztürk'ü için birçok takım kadrosuna katmak istiyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.