HAZIRLIK MAÇLARI

3 Haziran 2016 Cuma

İbrahim Yattara Küçükçekmece’ye geliyor.

İbrahim Yattara Küçükçekmece’ye geliyor.
Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen Mustafa Sezer Veteranlar Futbol ligi Final maçında Trabzonspor'un eski futbolcusu İbrahim Yattara Final karşılaşmasında İstanbul Trabzonspor formasını giyecek.

4 aydır Survivor da yarışan ve geçtiğimiz günlerde elenerek Türkiye’ye dönen Trabzonspor'un eski futbolcusu İbrahim Yattara İstanbul Trabzonspor, Esenler Tokatspor arasındaki final karşılamasında Bordo mavili takımın forma giyeceği açıklandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.