HAZIRLIK MAÇLARI

21 Haziran 2016 Salı

Gültepe Spor Kulübü'nün Acı Günü

Gültepe Spor Kulübü'nün Acı Günü
Gültepe Spor Kulübü'nün futbolcularından Selim Ada'nın babası Ömer Ada uzun zamandır tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybetti. Cenazesi bugün Harmantepe Merkez Camii'nden  kılınacak ikindi namazını müteakiben kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.