HAZIRLIK MAÇLARI

2 Haziran 2016 Perşembe

Gültepe Özgençlikspor bir yıl aradan sonra yeniden 1.Amatör lig’de

Gültepe Özgençlikspor bir yıl aradan sonra yeniden 1.Amatör lig’de
İstanbul 2.Amatör Lig 6.Grupta Lider Gültepe Özgençlikspor ligin 15.Haftasında Yeşilova Kemal Aktaş Sahasında takipcisi Harmantepespor'u 42 mağlup ederek bir yıl ardan sonra yeniden 1.Amatör lige çıktı.


45 Dakika Hakemler geç geldi.
Haftanın önemli maçları arasında gösterilen Gültepe Özgençlikspor, Harmantepespor arasındaki müsabakayı yönetecek olan Murat Toraman, Mesut Yılmaz ve M.Yunus Kocağa’nın maçın oynanacağı Yeşilova Kemal Aktaş Sahasına 16.00 da oynaması gereken karşılaşama 45 Dakika geç gelmeleri nedeni ile 16.45 de başladı.

Ligin 15.Haftasında Yeşilova Kemal Aktaş Sahasında Harmantepespor'u konuk eden Gültepe Özgençlikspor takımı Kalabalık taraftar desteğini de arkasına alarak maça hızlı başlayarak oyun kontrolünü eline alarak tüm hatları ile rakip kalede gol aramaya başladı. 3.Dakika da Gültepe Özgençlikspor Serkan topa ceza sahasının dışından çok sert vurdu top az farkla auta çıktı.

9.Dakikada ev sahibi Gültepe Özgençlikspor Fırat Demir sol taraftan topla hıfzla rakip ceza alanına girmek üzereyken sert şutu top üst direkten döndü.

12.Dakikada topu ceza sahası içinde çok iyi takip eden Gültepe Özgençlikspor takımıda Murat'ın kafa vuruşu top ağlara gitti ve kırmızı beyazlılar bu golle 1-0 öne geçti.

15.Dakikada misafir takım Harmantepespor da Gökhan atılan uzun topla kaleci Sezer ile karşı karşıya geldi aşırması başarılı kaleci topa iki hamlede müdahale ederek golle izin vermedi.

18.Dakikada sağ kanatan ortalanan topa yine ceza sahası içinde kafayı vuran Gültepe Özgençlikspor Murat’ın kafa vuruşu kaleci önder golle izin vermedi.

23.Dakikada misafir takım soldan atak geliştirdi ceza sahası içine ortalan topa çok iyi takip eden Harmantepespor oyuncusu Metin rövaşatası araka köşede bekleyen takım arkadaşı Hasanın kafa vuruşu top ağlara gitti ve skora eşitlik geldi skor 1-1 oldu.

36.Dakikada ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımının başarılı file bekçisi sakatlanarak yerini takım arkadaşı Ümit can’a bıraktı.

40.Dakikada Gültepe Özgençlikspor da Fırat Demir topla buluştu kaleyi çok iyi gören gen futbolcunun şık vuruşu topun ağlara yolladı ve yeniden takımının 2-1 öne geçen gollünü atarken ilk yarınında skorunu belirleyen gollünü atmış oldu.

55.Dakikada sol taraftan ortalanan topa ceza sahası içinde çok iyi takip eden Harmantepesporlu Hüseyin'in kafa vuruşu skora yeniden eşitliği getiren gollü attı skor 2-2 oldu.

79.Dakikada ev sahibi Gültepe Özgençlikspor sol taraftan serbest vuruş kazandı Anıl can’ın şık vuruşu top yan direkten döndü ve Harmantepe oyuncuları dönen topu kornere attı.

80.Dakikada korneri kullanan Gültepe Özgençlikspor takımında Anıl can’ın topunu çok iyi takip eden ve ikinci yarıda oyuna dahil olan Sercan'ın kafa gollü yeniden ev sahibi takımı 3-2 öne geçirdi.

89.Dakikada Gültepe Özgençlikspor Fırat Sarıgül takımının dördüncü gollünü atarak soru 4-2 yaparken karşılaşmanın da skorunu belirleyen gollünü attı ve ev sahibi takım haftanın bu önemli maçını 4-2 kazanarak 31 puanlı en yakın takipçisi Emlakbank takımı ile dört puan fark atarak 35 puanla bir yıl aradan sonra 1.Amatör kümeye çıkmayı başarmış oldu.

Gültepe Özgençlikspor takımı Genel Kaptanı Ercan Dede yaptığı açıklamasında "bugün mutlu günlerimden birini yaşamaktayım futbolcu kardeşlerimiz yağmur, çamur, kar kış soğuk demeden onurlarını yüreklerini koyarak grubumuzda kaliteli ve güçlü takımları geride bırakarak 1 yıl aradan sonra 1.Amatör lige yeniden yükselmenin mutluluğunu yaşıyoruz futbolcu kardeşlerimizi ve teknik
ekibimize ve yanımızda olan taraftarımıza teşekkür ederim." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.