HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2016 Salı

Gülsuyu Namağlup Şampiyon

Gülsuyu Namağlup Şampiyon
Gülsuyu Spor İstanbul U19 ligi 24. grupta oynadığı 14 karşılaşma sonrasında 13 galibiyet ve 1 beraberlik alarak topladığı 40 puanla namağlup şampiyon oldu.

Ligde Ataşehir Çamoluk, Fetih Kelkit, İstanbul Sahil spor, Ortadağ Spor, İstanbul Ataşehir, İstanbul Esnaf Spor ve Ataşehir Gücü ile aynı grpta yer alan Maltepe temsilcisi Gülsuyu Spor sezon sonunda rakip fileleri 56 kez havalandırırken, kendi kalesinde sadece 4 gol gördü. Sezona deplasmanda aldığı 2-0 lık Ataşehir ÇAmoluk galibiyeti ile başlayan Gülsuyu Spor, ilk yarıyı kayıpsız kapatarak oynadığı 7 maçta 21 puan toplamayı başardı. Ligde tek beraberliği ikinci yarının ilk maçında Ataşehir Çamoluk karşısında 1-1 lik skorla aldı. Grupta çok farklı skorlara imza atmasına rağmen, son hafta karşılaştığı İstanbul Esnaf Spor karşılaşması sezonun en farklı galibiyetine imza attı. Sahadan 13-0 lık üstünlükle ayrılmayı başaran Maltepe ekibi yeni sezonda U19 1. ligde mücadele edecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.