HAZIRLIK MAÇLARI

2 Haziran 2016 Perşembe

GOP Karması Adını Finallere Yazdırdı.

GOP Karması Adını Finallere Yazdırdı.
Gop karması : 4  Avcılar Karması : 2
İASKF'nun ilçeler arasında düzenlediği U14 yaş İlçeler karması müsabakalarında bugün oynanan maçlar sonunda finale kalan takımlar belli oldu.
Son 4 takım arasına kalmak için mücadeleden Avcılar Karması ile Gop Karması Bakırköy 1 nolu sahada karşı karşıya geldiler. Karşılaşmanın başından sonuna kadar sahada etkili ibr oyun sergileyen GOP Karması ilk yarısınıda 2-0 önde tamamladığı müsabaka sonunda sahadan 4-2 galibiyetle ayrılarak adını finallere yazdırmayı başardı. GOP Karmasının golleri Sinan, Ramazan, Muhammed ve Ömer Faruk Örenç'ten geldi.
Maç sonrası açıklama yapan GOP Karması Teknik Direktörü Oktay Ocak"Maça iyi başladık. İyi oyunun karşılığınıda hemen gördük, ilk 20 dakika içerisinde sayısız pozisyondan yararlanamadık. 25. dakika da kilidi Sinan'ın golü açtı ve daha sonrası peş peşe geldi. Müsabakada 4-0 üstünlüğü yakaladıktan sonra, tüm değişiklik haklarımızı kullanarak oyuncularımızı oyundan çıkardık. Bu dakikadan sonra sahada rehavete kapılan takımımız ağlarında 2 gol gördü ancak skor bizi finallere taşıdı. Oyuncularımı kutluyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.