HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2016 Salı

Gölcük Transfer Çalışmalarına Hızlı Başladı.

Gölcük Transfer Çalışmalarına Hızlı Başladı.
3.Lig’de şampiyonluk kadrosu  oluşturmak isteyen Kırmızı-Siyahlılar dış transferde ilk imzayı teknik direktör Tokuş’un Sivas Belediye’den eski talebesi Kaan Kırca’ya attırırken iç transferde de Cemal ve Fatih ile sözleşme yenilendi.
Ayrıca, Gölcük G.B’nin genç yeteneği İsmail kadroya dahil edildi. TOKUŞ’UN ESKİ TALEBESİ Yeni sezon hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Gölcükspor’da yönetim teknik direktör Yusuf Tokuş’un dış transferde alınmasını istediği Sivas Belediyespor’dan esik talebesi olan Kaan Kırca ile önceki gün resmi sözleşme imzalandı. Stoper ve sağ bek oynayan 21 yaşındaki futbolcuyla bir yıllık sözleşme yapıldı. Böylece dışla ilk imza atılmış oldu.CEMAL İLE FATİH İMZA ATTI.

Bu arada iç transferde Tokuş’un kalmasını istediği futbolcularla birer birer anlaşmaya varılıyor. İçte önceki gün Cemal ile Fatih Sandallı’ya imza attırıldı. Kulübün verdiği ücreti kabul eden deneyimli isimler kendilerini yeniden Kırmızı-Siyahlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attılar.  Başkan Ahmet Şahin da imza törenlerinde hazır bulundu. GÖLCÜK GB’DEN İSMAİL TAMAM Gölcükspor amatör kümedeki yetenekli isimleri de kadrosuna dahil ediyor. Geçen sezon Gölcük G.B’de üst düzey performans sergileyen İsmail’e imza attırıldı, genç futbolcunun kısa süreçte profesyonel yapılacağı belirtildi. Temsilcimiz 1937 Sekaspor’dan Mustafa ile Hereke Yıldızspor’dan Yusuf Çolakoğlu’nu da almak istediği belirtildi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.