HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2016 Cumartesi

Gol makinası Hakan Doğan, Osmaniyespor'da.

Gol makinası Hakan Doğan, Osmaniyespor'da.
Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinden Uşak temsilcisi Utaş Uşakspor'un başarılı forveti Hakan Doğan, BAL ekibi Osmaniyespor FK'ya imza attı.
Geçen sezon başında 68 Yeni Aksarayspor'dan transfer olan ve Utaş Uşakspor'un en istikrarlı oyuncu olan 24 Lig, 4 kupa karşılaşmasında forma giyerek fileleri 17 kez sarsan 25 yaşındaki genç oyuncu Adanaspor, Düzcespor, Akdeniz Belediyespor, 68 Yeni Aksarayspor ve Utaş Uşakspor formalarını U21'de 26, Deplasmalı Süper Gençler Ligi'nde 24,Türkiye kupasında 8, 3.Lig'de 67  ve BAL'da 95 kez giyerek fileleri 100 kez havalandırdı.

Haber / Foto : SERVET SARUN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.