HAZIRLIK MAÇLARI

13 Haziran 2016 Pazartesi

Geçmiş Olsun Serkan Koca

Geçmiş Olsun Serkan Koca
Dün Haydar Spor ile İstanbul Gençlergücü arasında oynanan 2. Amatör lig müsabakasında rakibi ile girdiği ikili mücadele de omuzunun üzerine düşen Serkan Koca'nın, hastanede yapılan muayene ve çekilen EMAR sonrasında omuzunda kırık tespit edildi.
Vefa Stadı'nda Haydar Spor ile İstanbul Gençlergücü arsında oynann 2. Amatör Lig mücadelesinin ikinci yarısını hemen başlarında rakibi ile girdiği mücadelede yerde kalan Serkan Koca, ambulans çağrılarak hastaneye sevk edildi. 
Kulüp Başkanı Özgür Subaşı" Genç oyuncumuzun karşılaşma sırasında rakibi ile girdiği mücadele de omuzunun üzerine düşmesi sonucu ağrılar içinde kalınca hemen ambulansla hastaneye götürdük. Doktorların muayenesi ve çekilen Emar sonrasında Serkan'ın omuzunda kırık tespit edildi. Futbolcumuzun en yakın zamanda ameliyatı gerçekleşecek. Camia olarak çok üzgünüz. Sporcumuzun sağlığı bizim için her türlü skordan daha önemlidir. Futbolcumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.