HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2016 Cumartesi

Gana Futbolunun Geleceğine Türk eli değecek


Afrika futbolunun Lokomotifi Gana Futboluna Türk Teknik Adam Erol Servet Bağlar'ın eli değecek.
Gana Futbolunun efsane ismi Salim Broidi ile birlikte Akra'da Futbol Akademisini yönetecek olan Erol Servet Bağlar geleceğe damga vuracak sporcular yeiştireceğiz dedi.


Afrika futboluna damga vuran bir ülkenin çok önemli bir akademisinin başına geçecek olan başarılı teknik adam Amatorun Dunyasi ekibine projelerini bir bir anlattı.


Afrika futbolu eşi benzeri görülmemiş yetenekleri barındıran büyük bir pazar.Gana Afrikanın en önde gelen durağı.

Burda yetenekli sporcu sayısı oldukça fazla.Eksik olan taraf burdaki sporcuların gelişimlerini tamamlamadan ekonomik özgürlüklerini kazanma adına futbol pazarına erken girmeleri.


Biz bu çarpık düzeni değiştireceğiz ve Afikalı sporcuların doğuştan gelen yeteneklerini geliştirip futbol arenasına çok daha sağlam girmesini tesis edeceğiz.

Akra'da yapılan görüşmelerin olumlu geçmesi ve projelerin çok rağbet görmesi netciesinde önümüzdeki günlerde açılacak olan akademi için birçok komşu ülkeden de sporcu gönderme talebiyle karşılaşıklarının altını çizen başarılı teknik adam bundan memnunluk duyduğunu belirtti.


Sporcuların beslenmelerinden tutun istirahatlerine,yabancı dil öğrenmelerinden sporcu duruşlarına,aile yapısından tutun sosyal hayatına kadar profesyonel bir sporcunun olması gerektiği gibi yaşamalarını sağlamak üzerine temeller atacağız.


Futbol arenasına çıkartacağımız döneme kadar birçok testi başarıyla geçmelerini sağlayacak kaliteye ulaştırcağız.Gelecek planlamasına futbol alanında başarılı olmanın kendileri için ne anlama geldiğini bildiğimiz bu değerli sporcu ordusu için bu özel teklifi kabul ettim.Futbol Akademisinin sponsorluğunu Fildişi'nde iş hayatı sürdüren Süleyman Çırak üstleniyor.


Bu özel organizasyona destek vermekten son derece mutlu olduğunu belirten Süleyman Çırak geleceğin sporcularını futbol piyasasına sürmesi için sonuna kadar ErolServetBağlar hocamın yanındayım diyerek ona olan güvenini dile getirdi.Amatorun Dunyasi ekibi olarak Ülkemizi Afrika'da temsil eden Erol Servet Bağlar hocamıza başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.