HAZIRLIK MAÇLARI

1 Haziran 2016 Çarşamba

Galatasaray ve Atakent 2015 Final'i 5 Haziranda.

Galatasaray ve Atakent 2015 Final'i 5 Haziranda.
Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak ortaklaşa düzenlenen Mini Minikler Ali Tuman Futbol turnuvasında Finale kalan Galatasaray-Atakent 2015 ve 3’lük,4’lük Sultangücü-Söğütlüçeşme takımları arasındaki maçlar 5 Haziran tarihlerine oynanacak.

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’inde katılacağı Mini Minikler Ali Tuman Futbol turnuvasında 4 Grupta toplam 19 takım üç ay süren maçlar sonunda önce çeyrek final ardında 5 Haziran tarihinde Yeşilova Kemal Aktaş sahasında Galatasaray-Atakent 2015 takımları arasındaki oynanacak final maçı ile sona erecek.

PROGRAM

5 Haziran Pazar

17.30 Sultangücü - Söğütlüçeşmespor (3’lük, 4’lük maçı )

18.30 Turnuvaya katılan Tüm Takımlar arasında 5’er penaltı atışı yapılacak.

19.00 Galatasaray - Atakent 2015 (Final Maçı)

20.30 Kupa ve Madalaya Töreni.

Yer : Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş Sahası

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.