HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2016 Pazartesi

Ferhat Hasan Karagöz, "Bir sonraki Genel Kurul'da aday olacağım."

Ferhat Hasan Karagöz, "Bir sonraki Genel Kurul'da aday olacağım."
Kağıthane Belediyesi Nurtepe Tesisleri'nde bugün gerçekleşen Kağıthane Kulüpler Birliği Genel Kurulu'nda tek liste ile Hasan Cevahir ve ekibi yeniden seçildi.

Genel Kurul'da açıklama yapan Şirintepe Spor Kulübü'nün genç başkanı Hasan Ferhat Karagöz "Kulüpler Birliği ilçemizin takımlarının kurum ve kuruluşlar karşısında temsilinde çok önemli bir yer teşkil ediyor. Bugün birden fazla liste de çıksa benim oyum Hasan Cevahir ve ekibine olacaktı. Ancak önümüzdeki süreçte onları çok fazla iş bekliyor. Bende bu listede yer alıyorum. Eğer Kulüpler Birliği'nin üzerine düşen görevleri yerine getirdiğine inanmazsam önümüzdeki dönem bilsinler ki ben yeni bir ekip ile beraber aday olacağım." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.