HAZIRLIK MAÇLARI

15 Haziran 2016 Çarşamba

FERAHEVLER - CEVAT KÖPRÜBAŞI MAÇI CANLI YAYINLA ADG TV'DE

FERAHEVLER - CEVAT KÖPRÜBAŞI MAÇI CANLI YAYINLA ADG TV'DE
2. Amatör Lih 11. grupta 1. Amatör lige çıkma mücadelesi veren Ferahevler Spor ile Cevat Köprübaşı Spor, 15 Haziran Çarşamba günü ligin son maçında Saat:15.00'de Çayırbaşı stadında karşı karşıya gelecek. 

Son haftaya her iki takımda 38 puan toplayarak geldiler. Grupta Pınar Spor 1. Amatör lige çıkmayı garantilerken, Ferahevler ile Cevat Köprübaşı arasında oynanacak müsabaka 1. Amatör lige çıkacak 2. takımı belirleyecek.
Karşılaşmayı canlı izlemek için maç saatinde bu linke gidiniz.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

Hakan abi macin ozetini ne zaman paylasicaksin.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.